O nas

 Kim Jesteśmy?

Wykonujemy systemy pomiarowe; stacje monitoringu, stanowiska pomiarowe, systemy mobilne. Posiadamy również w sprzedaży urządzenia do kontroli jakości powietrza. Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczące pomiarów zanieczyszczeń atmosferycznych w pełnym zakresie immisji. Pomiary są wykonywane zgodnie z metodyką laboratoriów akredytowanych PN EN 17025. Zajmujmy się przygotowaniem stanowisk pomiarowych stacjonarnych oraz mobilnych, wyposażeniem stanowisk oraz sprzedażą urządzeń pomiarowych. Wykonujemy również obsługę stanowisk; kontrola sprzętu pomiarowego, kalibracja, serwis. Envi-System działa na rynku od 2008 roku i działa na terenie całego kraju. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie ochrony środowiska.

 
 

Dlaczego właśnie my?

Envi System posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie ochrony środowiska poparte odpowiednimi certyfikatami uzyskanymi w jednostkach akredytowanych. Szeroki wachlarz usług pozwala na zaproponowanie kompleksowych rozwiązań w branży ochrony środowiska. Usługi envi-system są kompleksowe, począwszy od planowania i doradztwa w pomiarach do wykonania oraz późniejszej obsługi systemów pomiarowych.

Skontaktuj się z nami:

telefon: +48 519-193-101
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz stan zanieczyszczenia powietrza w Twojej okolicy